Szukaj

Poznaj Jewelbox

Jewelbox, 29 sierpień 2019
Poznaj Jewelbox

JEWELBOX czyli sklep z biżuterią online to miejsce, gdzie bez trudu znajdziesz to czego potrzebujesz. Bez względu na to czy wybierasz coś dla siebie czy bliskich, oferta naszej firmy została przygotowana specjalnie tak by zaspokoić wszelkie, nawet te najbardziej wyszukane biżuteryjne zapotrzebowania. Dodatkową zaletą naszego sklepu jest jego forma. Zdecydowaliśmy się na prowadzenie sklepu internetowego w trosce o Twój cenny czas. Dlatego właśnie, Ty tylko klikasz a my dbamy o to, by biżuteria jak najszybciej dotarła do miejsca wybranego przez Ciebie.

KIM JESTEŚMY?

Nasza firma powstała w 2019 roku w Częstochowie, założona z inicjatywy kobiety, dla której przede wszystkim istotne jest szerzenie budowania poczucia własnej wartości. Prowadząc sklep z biżuterią pragniemy dać każdemu szansę na wyrażenie siebie. Dlatego właśnie wybraliśmy biżuterię, która pozwala oddać ukryte piękno każdego z nas. Co więcej, gdy wyglądamy dobrze, czujemy się dobrze! I to właśnie stało się myślą przewodnią naszej firmy.

CO NAS WYRÓŻNIA?

W myśl idei szerzenia dobra i pozytywnej energii, nasza firma ma na celu wspieranie różnego rodzaju instytucji, akcji i zbiórek. Część zysku ze sprzedaży przekazywana będzie na cele charytatywne.